Prima Dent

Prima Dent

(0)
 • 157 Shikime
 • 0 Pacientë
 • Shteti
  Sërbi
 • Qyteti
  Bujanoc
 • Kodi Postar
  17520

Prima dent eshte ordinanca me moderne ne vend dhe rajon. Ajo me nje hapsire prej 120 m2, ofron nje ambient dhe komoditet te larte.
Synimi yne eshte ofrimi dhe ngritja e kualitetit ne sherbimet e stomatologjise.
primadent19
Shfaq më shumë
Stomatolog

Lulzim Fazliu

Rruga e kosoves, Bujanoc, Bujanoc

(0)
0.00

Bazuar në 0 vlerësime
5 yje
4 yje
3 yje
2 yje
1 yje